MŮJ PŘÍBĚH

Zjistil jsem v čem jsem dobrý a chci vám předat své know-how, abych Vám pomohl s vašim podnikáním.

Má cesta v podnikání mě vedla přes prodejní a marketingové společnosti, ve kterých jsem nabyl potřebné znalosti a zkušenosti. Později, když jsem se rozhodoval, jak s těmito znalostmi naložím, hned jsem věděl, kam má cesta povede. Chci pomáhat všem, kteří jsou nováčky ve světě marketingu, a také těm, kteří se zasekli ve slepé uličce nebo potřebují jistotu, že jdou správnou cestou.

 

Podpořte svůj business

Každý klient má své individuální potřeby a požadavky. Proto je velmi důležité zvolit různé strategie, které pomůžou všem firmám dosáhnout cílů, které si vytyčily.

Do které kategorie našich klientů patříte?

 

1. Startuji svůj byznys

Naše firma je teprve na začátku své cesty a tak potřebujeme poradit téměř ve všem. Jak používat sociální media, SEO, články a videa. Je pro nás důležité získat našeho prvního zákazníka, ale nevíme, jak začít.

ŘEŠENÍ

Jste nováčkem v marketingu a potřebujete postrčit správným směrem. Každý nějak začínal a já nejsem vyjímkou. Proto vím přesně, jak začít a všechno na začátku propočítat. Ukážu vám, jak se dostat do online světa. Nejdříve budete postupovat s mou pomocí, později si všechno můžete vyřizovat sami.

2. Ve slepé uličce

Naše firma docela šlape, ale přestaly se nám vyplácet online reklamy. Nové objednávky z internetu téměř nepřicházejí, externí konzultace nám zatím příliš nepomohla. Musíme něco zlepšit, ale zatím nevíme co.

ŘEŠENÍ

Marketing je proces předem připravených kroků, které by měly vést ke kýženému, ale realistickému, cíli. Investovat do reklam je správným krokem, ale vše musí být součástí marketingového mixu, který funguje na zákazníka a mení jeho rozhodnutí. Reklama se může prodražit a nepřinést žádné výsledky, pokud cílí na nesprávného zákazníka. Pomůžeme vám vytvořit analýzu aktuální situace a navrhneme řešení, které vás přiblíží k vašim prodejním cílům.

3.Vše funguje, jak má

Vše funguje tak, jak má, ale potřebujeme zpětnou vazbu. Zákazník je pro nás na prvním místě, a tak vytváříme stále nové procesy, aby se cítil spokojený a ocenil přidanou hodnotu, kterou mu dáváme.

řešení

Trh služeb se stále vyvíjí. Co bylo před lety označováno jako nezpochybnitelná pravda, už dnes nemusí platit. Proto je důležité jít stále dopředu a udržovat si elán, jako na začátku své cesty. Udržitelnost, inovace, automatizace a práce s lidmi je nikdy nekončící příběh, a proto bude naším hlavním tématem. Můžeme vám nabídnout mystery shopping, benchmarking, brainstorming nebo zákaznické výzkumy, abychom Vám pomohli.

Naše služby

Společně s mým týmem zkušených marketérů Vám pomůžeme zlepšit postavení Vaší firmy na internetu. Určíme vám cílovou skupinu, realistické cíle, zviditelníme vaši webovou stránku a v neposlední řadě vytvoříme emaily, které vaši klienti opravdu budou chtít číst.

Social Media Management

Analýza Facebooku, Instagramu a LinkedIn. Vytváření strategie, která je šitá na míru Vašim zákazníkům. Vytváření obsahu pro sociální media.

SMM je proces vytváření, publikování a analýzy obsahu sociálních medií, jako je Facebook, Instagram a LinkedIn. Také se jedná o strategii a plánování, jak maximálně využít potenciál sociálních sítí.

Reklama na sociálních mediích

Základ digitálního marketingu. Reklamní kampaně na sociálních sítích, které vám pomůžou zacílit na vaše zákazníky. Budeme propagovat vaši značku a posouvat zákazníky od prohlížení zboží k nákupu.

Čeho chcete na sociálních sítích dosáhnout?

a) Propagace vaší značky
b) Zvýšit počet sledujících
c) Zvýšit prodeje produktu
d) Zvýšit počet návštěvníků na webu

Přes 7 milionů firem používá Facebook, pro reklamu. 26% uživatelů, kteří kliknou na reklamy z Facebooku si produkt také zakoupí.

Messenger Marketing

Jednat s lidmi prostřednictvím messenger chatbota nikdy nebylo jednodušší! Cílem je zvýšit počet zákazníků a propagovat vaši značku.

Messenger marketing představuje jenoduchou a rychlou cestu, jak se setkat s miliony zákazníků, aniž by navštívily váš obchod. Našim cílem budou emailové kampaně nebo messenger chatbot. Zákaznící se jeho prostřednictvím dozví, co prodáváte a jaké nabízíte služby. Pokud je chatbot nainstalován, tak jak má, jedná se o jednu z nejlepších cest, jak zvýšit tržby.

 

Konzultace

 

Poradíme vám, jak pozvednout byznys  na vyšší úroveň. Jak vám můžeme pomoci splnit cíle vašeho online marketingu?

Blog

Zjistěte, jak zvýšit své prodeje v online světě s našimi tutorialy zdarma!

blog_image_clients_bussiness

Dejte o sobě vědět

With the help of online marketing, we will reach out to potential customers and thanks to properly established processes, we will turn them into satisfied clients.

Read More »

SEE, THINK, DO & CARE

How familiar are you with the phases of the SEE, THINK, DO & CARE shopping cycle? If you are really serious about your marketing, it is high time to get to know them much better.

Read More »

Kontakt

Zaujala Vás naše nabídka, nebo máte nějaké další dotazy? Neváhejte nás kontaktovat přes telefon, email nebo kontaktní formulář. Rádi vám odpovíme a pomůžeme Vám vylepšit váš business.

POLLAK ENTERPRISES LTD
Company Registration No: 13011517
Registered Office:
147 Lapwort Road
Coventry, CV2 1EY, GBR.